Ochraniacze Minky do łóżeczka

Do łóżeczka dziecięcego przyda się nie tylko wygodny materac i przyjemna w dotyku pościel, ale również ochraniacz Minky. Taki zestaw zapewni dziecku odpowiedni komfort snu i bezpieczeństwo.

Ochraniacz do łóżeczka z Minky

Ochraniacz do łóżeczka z Minky spełnia kilka funkcji:
– stanowi miękką i przytulną osłonę na szczebelki łóżeczka;
– chroni dziecko przed przewianiem, zapewniając jednocześnie właściwą cyrkulację powietrza w łóżeczku;
– stanowi doskonały element dekoracyjny pokoju dziecięcego.

Ochraniacz Minky wyróżnia precyzja i wysoka jakość wykończenia. Posiada dekoracyjne troczki, dzięki którym w łatwy i wygodny sposób można go przymocować do łóżeczka. Ochraniacz do łóżeczka Minky jest niezwykle praktyczny i przytulny. Plush Minky ma specyficzną frakturę, która będzie dodatkowo pobudzała zmysły malucha, zwłaszcza jego zmysł dotyku. Z pewnością go zainteresuje, wzbudzi jego ciekawość, a przy tym sprawi, że łóżeczko będzie bardzo przytulnym miejscem – wygodnym i bezpiecznym.

Polecamy ochraniacz Minky w sklepie Szwalnia Snów

ochraniacz minky do łóżeczka
Zobacz ochraniacz Minky w sklepie Szwalnia Snów

 

Ochraniacz Minky – właściwości i wymiary

Ochraniacz Minky składa się z 3 warstw. Antyalergiczne wypełnienie jest obszyte:
– z jednej strony wysokiej jakości polską bawełną drukowaną posiadającą certyfikat Oteko Tex,
– z drugiej strony niezwykle miękkim i przyjemnym w dotyku plushem Minky o gramaturze 350, sygnowanym znakiem „Bezpieczne dla dziecka”.

Ochraniacz do łóżeczka minky ma następujące wymiary:
– długości 180 cm;
– szerokość 30 cm.

Pasuje więc do standardowych łóżeczek 120x60cm. Ochraniacz jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, posiadających niezbędne atesty, a więc jest w 100% bezpieczny dla dzieci. Bez obaw można go również prać w pralce w temperaturze 30 stopni Celsjusza. Należy jednak pamiętać, że nie powinno się go suszyć w suszarkach bębnowych. Ponadto prasować można tylko bawełnianą stronę ochraniacza. Nie wolno prasować plushu Minky.

Ochraniacz do łóżeczka Minky dostępny jest w różnych kolorach i wzorach, więc powinien pasować do każdego łóżeczka dziecięcego oraz przypaść do gustu maluchom. Szyty na zamówienie będzie oryginalnym elementem łóżeczka dziecięcego.

Zobacz w sklepie: https://szwalniasnow.pl/produkt/ochraniacz-minky-180×30-cm/