Kokony Minky dla niemowlaków

Narodziny dziecka to niezwykłe wydarzenie w życiu każdego kochającego rodzica. Aby maluszek był w pełni szczęśliwy warto wyposażyć go w odpowiedni kokon dla niemowlaka. To niezwykle funkcjonalne połączenie leżaka dla dzidziusia z miękkim otulaczem, pozwala nie tylko na bezpieczne położenie go do snu lecz także bezpieczne przewinięcie. Po rozłożeniu, kokon świetnie sprawdza się nie tylko jako przewijak, lecz także jako mata do bezpiecznej zabawy dla małego dziecka.

Kokon niemowlęcy z Minky

Kokon niemowlęcy z Minky jest skonstruowany w taki sposób, że po ściągnięciu wszytego sznureczka, tworzą się wysokie brzegi szczelnie przylegające do ciała dziecka. Jego wielkość jest regulowana, więc z powodzeniem można w nim umieścić również większe dziecko.

Odpowiednio wysokie ścianki sprzyjają bezpieczeństwu dziecka, gdyż dzięki nim nie przesunie się ono i nie sturla z łóżka. Co więcej wysokie brzegi kokonu otulają niemowlaka, tłumiąc hałas oraz tworząc jednocześnie spokojną atmosferę sprzyjającą bezpiecznemu snu.

Kokon niemowlęcy jest bardzo miękki lekki oraz poręczny. Z łatwością mieści się on w gondoli każdego wózeczka, więc można go zawsze zabrać go na spacer z dzieckiem.

Polecamy kokon Minky w sklepie Szwalnia Snów

kokon niemowlęcy z minky
Zobacz kokon Minky w sklepie Szwalnia Snów

 

Zastosowanie kokonu niemowlęcego

Zastosowania kokonu niemowlęcego jest ogromne. Doskonale sprawdza się on:

  • w łóżeczku, gdyż dzięki wysokim brzegom, można wygodnie ułożyć dziecko do snu na boku. Jest to niezwykle pomocne w przypadku, gdy maluszkowi często się ulewa.
  • w łóżku rodziców, dzięki niemu rodzice mogą spać z dzieckiem w jednym łóżku, a każdy niemowlak jest bezpieczny i doskonale chroniony przed ewentualnym przygnieceniem przez rodzica podczas snu.
  • gondoli wózeczka, sprawdza się tutaj doskonale jako dodatkowy materac znacznie amortyzujący wstrząsy wózka.
  • na podłodze, gdyż po rozłożeniu tworzy się wygodna mata do zabawy.
  • na kanapie, w tym przypadku zapobiega sturlaniu się noworodka na podłogę.

Kokon Minky to sprawdzony na rynku produkt wykonany w stu procentach z dobrej jakościowo bawełny. Ten niezwykle praktyczny i funkcjonalny otulacz w środku poszyty jest oryginalnym atestowanym tworzywem Minky. Wykorzystywane w procesie produkcji materiały są atestowane oraz w pełni przystosowane do użytkowania przez malutkie dzieci.

Kokon z Minki w sklepie Szwalnia Snów

Użyta bawełna posiada certyfikat Oteko Tex, a produkt ten jest sygnowany znakiem „Bezpieczne dla dziecka”. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku 0 – 6 miesiąca. Do każdego kokonu z Minky oferowana jest gratisowa poduszeczka pod główkę dziecka w kształcie motylka. W niezwykle szerokiej ofercie znajdują się niezwykle ciekawe wzory oraz kolory tego produktu, więc każdy rodzic z pewnością znajdzie kokon idealny dla swojej pociechy.

Zobacz w sklepie: https://szwalniasnow.pl/produkt/kokon-niemowlecy-z-minky/