Kocyki Minky dla niemowląt

Kocyk Minky to produkt najwyższej jakości, który jest w stu procentach bezpieczny dla delikatnej skóry maluszka. Materiał ten jest wyjątkowo przyjemny w dotyku, dzięki czemu nie musimy martwić się o podrażnienia.

Kocyk Minky

Jedna strona stworzona jest z pluszu Minky – to malutkie, miękkie wypustki. Warstwa zewnętrzna wykonana jest z bawełny. Charakteryzuje się ona efektownym designem. Taki kocyk jest więc nie tylko praktyczny, ale również dekoracyjny. Na uwagę zasługują również tasiemki. Są one nie tylko ozdobą. To elementy, które wspierają rozwój sensoryczny dziecka. Smyk z pewnością będzie łapać za tasiemki. Dodatkowym bodźcem są tutaj nasycone kolory przyciągające wzrok.

Polecamy kocyk Minky w sklepie Szwalnia Snów

kocyk minky granatowy
Zobacz kocyk Minky w sklepie Szwalnia Snów

 

Certyfikowane materiały i inne właściwości

Kocyk dla dziecka wykonany z certyfikowanych materiałów to inwestycja na długie lata. Sprawdzi się on również w przypadku alergików, czy też dzieci ze skłonnościami do podrażnień skóry. Plusem jest również ponadprzeciętna trwałość i odporność na uszkodzenia. Nadruk nie ściera się nawet w przypadku najbardziej intensywnego użytkowania. Właśnie dlatego kocyk po każdym praniu będzie wyglądać jak nowy. Wzory są drukowane przy użyciu innowacyjnych technologii. Trzeba również wspomnieć o hipoalergicznym wypełnieniu. Nie gromadzi ono roztoczy, wilgoci, czy też innych zanieczyszczeń. To właśnie dlatego utrzymanie prawidłowego poziomu higieny nie będzie stanowić najmniejszego problemu.

Kocyk Minky do wózka

Starannie wykonany kocyk Minky do wózka można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Optymalna gramatura sprawia, że może być on alternatywą dla kołderki. Ponadto może on zastąpić nam matę podłogową. Materiał jest bardzo lekki, a zarazem ciepły. Skutecznie magazynuje on ciepło. Ciekawym jest to, że opisywane kocyki są szyte ręcznie. To właśnie dlatego nawet najmniejszy detal jest maksymalnie dopracowany.

Kocyki Minky w sklepie Szwalnia Snów

Do wyboru jest szereg rozmaitych wzorów oraz kolorów. Można je dowolnie za sobą łączyć, tak aby stworzyć kocyk idealny do swoich potrzeb i upodobań. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się modele w pandy, sowy, gwiazdki, czy też chmurki. Oczywiście dostępne są również kocyki w jednolitych odcieniach.

Zobacz w sklepie: https://szwalniasnow.pl/produkt/kocyk-minky-dla-dziecka-75x100cm/